Цифровая медицина

NeoRhythm: Головний пристрій для гарного сну і полегшення болю

NeoRhythm: Головний пристрій для гарного сну і полегшення болю

Компанія OmniPEMF розробила і випустила головний пристроїв для нейростимуляції під назвою NeoRhythm, яке сьогодні вже доступні по всьому світу.

Ця система використовує технологію імпульсного електромагнітного поля, щоб допомогти користувачеві створити бажаний психічний стан для сну, розслаблення, зосередження уваги, полегшення болю, медитації або енергії.

Технологія компанії, використовувана в головному пристрої, перемикає мозок, який починає відтворювати сигнали, створені NeoRhythm. OmniPEMF порівнює цей процес з відчуттям сонливості під час поїздки на поїзді. Мозок пристосовується до ритму коліс, що створює відчуття розслаблення і сонливості.

NeoRhythm можна носити в п'яти різних позиціях на голові, щоб краще досягти тієї частини мозку, на яку націлена відповідна програма.

У пристрій вбудовано шість програм стимуляції, які використовують різні частоти для досягнення бажаного психічного стану. У їх число входить:

  • програма для сну, яка допомагає сповільнити роботу мозку;

  • програма глибокої релаксації, яка допомагає користувачам досягти стану спокою;

  • програма для фокусування, яка призводить до кращого стану сприйняття;

  • програма контролю болю, яка зменшує чутливість до дискомфорту;

  • програма медитації;

  • програма активації і підвищення тонусу для розуму і тіла.

NeoRhythm підключається до додатку на смартфоні, в якому розміщені шість програм, і повідомляє користувачам, як довго вони працюють, використовувану частоту і як користувач повинен розташувати головний пристрій.

При тестуванні в декількох клінічних випробуваннях пристрій використовувалося для зменшення болю, підвищення фокусу і посилення релаксації. У всіх цих дослідженнях технологія ИЭМП була визнана ефективною.

Ця технологія може запропонувати неінвазивний і нефармацевтический підхід до лікування таких захворювань, як хронічний біль, безсоння і психічне здоров'я.

Джерело: EverCare