Политика здоровья

В Інституті раку проведуть аудит через скандал з хабарами

В Інституті раку проведуть аудит через скандал з хабарами
МОЗ перевірить звітність Національного інституту раку з 1 січня по 20 вересня 2019 року.

Міністр охорони здоров'я України Зоряна Скалецька підписала наказ про проведення аудиту в Національному інституті раку. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Повідомляється, що перевіряти діяльність інституту буде Управління внутрішнього аудиту МОЗ під безпосереднім контролем міністра. Міністерство перевірить діяльність інституту з 1 січня по 20 вересня 2019 року.

"Керівництво інституту раку зобов'язана надати всю необхідну інформацію, документи і доступ до баз даних і створити належні умови для аудиторської групи. Особливу увагу буде приділено процедурам державних закупівель", - йдеться в повідомленні.

До 8 жовтня аудиторська група повинна надати міністру докладний звіт. Після цього МОЗ доповість на Комітеті з питань здоров'я нації Верховної Ради України

"У разі виявлення зловживань і підтвердження інформації правоохоронних органів, позиція міністерства буде жорсткою в рамках закону. Команда міністерства має нульову толерантність до корупції та інших злочинів", - додали в міністерстві.

Раніше повідомлялося, що лікарям Інституту раку оголосили про підозру через хабарі. Заввідділу і лікарю-онкологу Інституту раку оголосили про підозру у вимаганні грошей у онкохворих пацієнтів.

Джерело: https://korrespondent.net